fbpx
Kommentaare pole

KINNISVARA TUTVUMISREIS TÜRKI

Asjaajamine kogenud kinnisvaraspetsialistiga muudab Teie ostuprotsessi meeldivaks, sujuvaks ja võimalikult lihtsaks!

Pakume võimalust tutvuda Türgi kinnisvaraga otse koha peal.

On selge, et kinnisvara soetamine on suur investeering ja seda just piltide või kirjelduse järgi ei osta. Nagu öeldakse “oma silm on kuningas” ja just koha peal on kõige parem saada põhjalik info nii ümbruskonna kui ka võimaliku objekti kohta.
Tänu Rosetree Homes usaldusväärsele koostööpartnerile Türgis saame pakkuda vaid parimaid kinnisvara lahendusi puhkuse harrastajaile, investoritele kui ka neile, kes soovivad oma elu püsivalt Türki rajada.

Väga oluline on suhelda enne tutvumisreisile minekut meie kogenud spetsialistidega, et saada kogu info koha peal pakutavatest objektidest. Kuna võimalusi on väga palju, siis mida rohkem on meil infot Teie soovide kohta, seda paremini leiame Teile sobivama objekti.
Meie eesmärgiks on kliendi mugavus ja kogu protsessi professionaalsus, kvaliteetsus, kiirus ja sujuvus.

 

Reisi kirjeldus:

  1. Lennupiletid – Aitame vajadusel Teil leida hetkel olevatest lennufirmade pakkumistest parima ja soodsaima lahenduse, kuid lennupiletid peate ise välja ostma. Lõpuks, kui olete välja valinud Teile sobiva kinnisvara, siis vähendame kinnisvara ostuhinda lennupiletite maksumuse väärtuses ( 300eurot /in, max 2 in).

 

  1. Transfeeri kulud – Organiseerime Teile lennujaamast edasi-tagasi transpordi. Sõidukiteks on hästi varustatud VIP minibussid. Näiteks Antalya lennujaamast Alanyasse maksab sõit umbes 60€.

 

  1. Majutus – Majutuse võimalusena saame Teile pakkuda nii hotelli kui ka korteri majutust. Hotelli ja korteri majutuse hinnad sõltuvad kvaliteedist ja perioodist. Korteri majutusena pakume suurepäraseid merevaatega kortereid koos kõigi vajalike lisateenustega. Korteri hinnad on 50€/ päev ja ka selle kulu oleme valmis vähendama lõplikust ostuhinnast.

 

Kohapealne programm:

Meil ei ole kindlat programmi, vaid lähtume personaalselt vastavalt kliendi soovile. Koostame Teiega koos programmi enne reisi algust arvestades hetkelist kohapealset ilma ja kui mitme objektiga soovite kohapeal tutvuda.

Lisaks tutvustame Teile kohaliku kultuuri, vabaaja veetmisvõimalusi, ajalugu ja mõningaid vaatamisväärsusi. Lisaks anname ülevaate soodsatest sisseostu paikadest, hõrgutavatest söögikohtadest jne. Juhul, kui peaks aega üle jääma, võime näiteks Teid jätta kogu päevaks omaette, et saaksite rahulikult tutvuda Teile huvipakkuva korteri või maja ümbruskonnaga.

Näiteks on hea peale väsitavat päeva võtta üks lõõgastav türgi saun „hamam“.

Tere tulemast tutvuma!