Vaade
Objekti piirkond: Türgi Puhasta

Müüa möbleeritud 2-toaline korter otse Alanya keskuses, Kleopatra ranna lähedal. Hind: 58 000€ Korter koosneb magamistoast, köök-elutoast ja vannitoast. Kompleksi kuulub bassein, Wifi ja SAT-TV. Antalya lennujaama 135km, ning Gazipasa lennujaama kõigest 30km. Hind sisaldab mööblit, kodumasinaid ja õhksoojuspumpasid. Korter paikneb Alanya parimas rannapiirkonnas nimega Kleopatra. Alanya on aastatega saanud üheks Türgi kõige populaarseimaks puhkuse piirkonnaks, kuhu elama sooviks jääda iga Alanya külastaja. Rosetree Homes pakub oma pikaajalise kogemuse põhjal välismaa kinnisvara erinevatest riikidest. Erinevad kinnisvara lahendused erinevatele sihtgruppidele. Hetkel leiate meie riikide valikust Türgi, Tai, Hispaania ja Küprose kinnisvara.

Rohkem infot
Üürida talveperioodiks 3-toaline korter Alanyas. Alanya, Türgi
Küsige pakkumist

Rohkem infot Pindala - 86 M 2 Krundi pindala - 86 M 2

Möbleeritud 3-toaline korter asub Konaklis, mis jääb Alanya keskusest umbes 12km kaugusele ja 115 km kaugusele Antalya lennujaamast. Korteris on kaks magamistuba ning avatud köök elutuba, suurusega 86m2. Küsige pakkumist! Rosetree Homes pakub oma pikaajalise kogemuse põhjal välismaa kinnisvara erinevatest riikidest. Erinevad kinnisvara lahendused erinevatele sihtgruppidele. Hetkel leiate meie riikide valikutest Türgi, Tai, Hispaania ja Küpros.

Rohkem infot

Möbleeritud 3-toaline korter asub Konaklis, mis jääb Alanya keskusest umbes 12km kaugusele ja 115 km kaugusele Antalya lennujaamast. Korteris on kaks magamistuba ning avatud köök elutuba, suurusega 86m2. Mereäärne korter on hetkel vaba ja seda oleks võimalik üürida kuni aprillini. Kuu üür on kõigest 490€. Üürile lisandub elekter(vastavalt tarbimisele) ja lõpukoristus(25€). Rosetree Homes pakub oma pikaajalise kogemuse põhjal välismaa kinnisvara erinevatest riikidest. Erinevad kinnisvara lahendused erinevatele sihtgruppidele. Hetkel leiate meie riikide valikutest Türgi, Tai, Hispaania ja Küpros.

Rohkem infot

Korteri pindala on 100m² kuhu kuulub kaks magamistuba, köök-elutuba, 2 rõdu ja vannituba. Kompleksi kuulub bassein, Wifi ja SAT-TV. Antalya lennujaama 135km. Hind sisaldab mööblit, kodumasinaid ja õhksoojuspumpasid. Korteri asukohaks Alanya, mis paikneb ühes kõige populaarseimas piirkonnas – Kale. Kale on Alanya keskuses paiknev piirkond, kuhu elama sooviks jääda iga Alanya külastaja. Võimalus kogeda vahetut lähedust iidse kindlusega ja hiljem näiteks virgutada ennast Alanya parimas rannas nimega Kleopatra. Rosetree Homes pakub oma pikaajalise kogemuse põhjal välismaa kinnisvara erinevatest riikidest. Erinevad kinnisvara lahendused erinevatele sihtgruppidele. Hetkel leiate meie riikide valikust Türgi, Tai, Hispaania ja Küprose kinnisvara.

Rohkem infot

Müüa kauni panoraamvaatega möbleeritud 3-toaline korter Vahemere ääres Hubane kahe magamistoaga 135 m² korter asub Mahmutlaris, mis jääb vaid 25 km kaugusele uuest Gazipasa lennujaamast, 11 km kaugusele Alanya keskusest ja 135 km kaugusele Antalya lennujaamast. Mahmutlar on koht, kus võid nautida palavat päikest ja kaunist Vahemerd. Inimesed on Mahmutlaris alati lõbusad ja abivalmid. Korter koosneb 2 magamistoast, avarast köökelutoast, 2 vannitoast ja 2 rõdust. Päikeseküllaldaselt rõdult avaneb kaunis vaade Vahemerele, Tauruse mäestikule ja Alanyale. Korteris leidub kõike, mida vaja meeldejääva puhkuse veetmiseks.  Korteris on piisavalt SAT-TV kanaleid ja lisaks oma interneti ühendus, mis tagab kiire ühenduse välismaailmaga juhuks, kui…

Rohkem infot

Möbleeritud 2-toaline korter asub Mahmutlaris, mis jääb vaid 25 km kaugusele uuest Gazipasa lennujaamast, 11 km kaugusele Alanya keskusest ja 140 km kaugusele Antalya lennujaamast. Mahmutlar on koht, kus võid nautida palavat päikest ja kaunist Vahemerd. Inimesed on Mahmutlaris alati lõbusad ja abivalmis. Korter koosneb magamistoast, avarast köökelutoast, vannitoast ja rõdust. Päikeseküllaldaselt rõdult avaneb vaade Vahemerele. Korteri elanikele on vabalt kasutatav piisava suurusega välibassein, alati soe sisebassein , veeliumägi, laste mänguväljak, male mängimise võimalus välistingimustes, tenniseväljak, parkla, siseparkla, grillimispaik koos stiilse aiamööbliga, jõusaal, tavaline soomesaun, aurusaun, nõupidamisruum, vaba aja veetmise ruum  (DVD / TV), mängutuba (lauatennis, piljard), ilus õueala, majahoidja,…

Rohkem infot